fbpx

PRAWO MIĘDZYNARODOWE

Specjalizujemy się w prawie międzynarodowym a szczególnie w transakcjach między Polską a USA, dlatego też kancelaria ma stosunkowo bogate doświadczenie w tym obszarze praktyki prawnej. Zdobycie wiedzy było możliwe dzięki podwójnej edukacji adwokackiej Marcina Podskarbi w Polsce i USA, gdzie rozwój i edukacja prawa USA jest daleko posunięta. Rezultatem jest silny zespół konsultantów i spory dotyczące transakcji pomiędzy Polską i USA.

 

Wybrane usługi:

 

  • Porady dotyczące przepływu towarów
  • Doradztwo w zakresie inwestycji kapitałowych
  • Doradztwo w zakresie zakładania spółek i ich oddziałów
  • Przygotowanie i negocjowanie umów i kontraktów

 

Koncesje, zezwolenia, regulacja działalności gospodarczej są w obecnym czasie nieodłączną częścią nowoczesnego państwa. Zespół kancelarii doradza i pomaga klientom w procesie uzyskiwania koncesji, zezwoleń, licencji i zezwoleń na wykonywanie określonych czynności biznesowych / zarobkowych na terenie Polski i USA.

Posiadamy również bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach dotyczących zezwoleń na nabycie przez cudzoziemców nieruchomości lub spółek będących właścicielami polskiej nieruchomości. Firma regularnie doradza zagranicznym inwestorom, jak rozpocząć, a następnie prowadzić działalność na terytorium Polski i USA.

error: COPYRIGHT CONTENT